شرکت هواپیمایی معراج

شرکت هواپیمایی معراج در سال 1389 تأسیس شده است. شرکت هواپیمایی معراج با توجه به عمر کم ، سوابق درخشانی را در کارنامه خود ثبت کرده است. این شرکت در سال 1393 با میانگین هفت دقیقه تأخیر، کم ترین میزان تأخیر را در میان دیگر شرکت های هواپیمایی داشته است. همچنین، رکورد طولانی ترین زمان پرواز از سیدنی به تهران را ثبت کرده است.

اولین قطب هواپیمایی معراج، فرودگاه مهرآباد و دومین قطب ها، فرودگاه بین المللی کیش و فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد هستند.

همچنین قطب پروازی بین المللی این هواپیمایی، فرودگاه بین المللی امام خمینی می باشد. جمله "لذت پروازی مطمئن"، شعار شرکت هواپیمایی معراج است.

محدودیت های پروازها هواپیمایی معراج در دوران کرونا

کلیه مسافرانی که قصد ورود به ایران را داشته و بالای 8 سال سن دارند، باید قبل از پرواز در فرودگاه مبدأ نتیجه تست کرونای خود را ارائه دهند. حداکثر مهلت اعتبار تست 96 ساعت است.

مسافرینی که قصد عزیمت از مبدأ ایران به سمت ترکیه را دارند، می بایست حداکثر تا 72 ساعت قبل از ورود تست کرونای خود را انجام داده باشند.

چمدان های چرخ دار، به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، پذیرش نخواهند شد. در پروازهای داخلی، افرادی که حداکثر تا 14 روز قبل، تست کرونای مثبت داشته اند، اجازه پرواز ندارند.

محدودیت های بیماران خاص در ایرلاین معراج

  • مادران باردار تا 28 هفتگی اجازه مسافرت با شرکت هواپیمایی معراج را خواهند داشت.
  • بیماران روانی، در صورت داشتن همراه آموزش دیده، جلیقه مخصوص، داروهای لازم و تأیید پزشک، مجاز به مسافرت با شرکت هواپیمایی معراج هستند.
  • مسافرین نابینا باید یک همراه با خود داشته باشند.
  • نوزادان از هفت روزگی به بعد، مجاز به پرواز هستند.
  • جانبازان بدون نیاز به مراقبت های ویژه، مجاز به پرواز با هواپیماهای شرکت هواپیمایی معراج هستند.

ناوگان هواپیمایی معراج

ناوگان هواپیمایی معراج شامل دو فروند ایرباس 300 ،دو فروند ایرباس 320، یک فروند ایرباس 321، دو فروند بوئینگ 707 ، یک فروند بوئینگ 737 و دو فروند فالکن 50 می باشد.

مسیرهای پرواز هواپیمایی معراج

مقاصد داخلی شرکت هواپیمایی معراج شهرهای بندرعباس، دزفول، تبریز، کرمانشاه، اصفهان، قشم و شیراز هستند. همچنین، مقاصد خارجی هواپیمایی معراج، کشورهای بلغارستان(وارنا)، ارمنستان(ایروان)، گرجستان(تفلیس)، روسیه(سوچی،پالکو،مسکو)، عراق(نجف، بغداد)، ترکیه ( اسپارتا،استانبول(آتاترک،گوکچن) ،ازمیر،قونیه) ، هند(دهلی)، کویت، امارات متحده عربی(دبی) و تایلند(بانکوک) می باشند.

میزان بار مجاز ایرلاین معراج چقدر است؟

میزان بار مجاز ایرلاین معراج برای پرواز های کلاس اکونومی در پرواز های داخلی، 20 کیلوگرم و در پروازهای خارجی، 25 کیلوگرم است. میزان بار مجاز برای کلاس بیزینس و کلاس اکونومی پروازهای داخلی و خارجی، 30 کیلوگرم می باشد

ظرفیت بار مجاز داخل کابین در کلاس اکونومی، 5 کیلوگرم و در کلاس بیزینس، 7 کیلوگرم می باشد.

کلاس های پروازی هواپیمایی معراج

فرست کلاس

این کلاس پروازی هواپیمایی معراج، دارای صندلی های راحت، غذای مناسب و لذیذ و سرگرمی هایی است که در طول پرواز قابل استفاده هستند. اما در حال حاضر تعداد کمی از هواپیماهای ایرلاین معراج دارای این کلاس پروازی می باشند.

بیزینس کلاس

صندلی های این کلاس پروازی، جز مدرن ترین صندلی های جهان هستند. می توان این صندلی ها را به تختخواب تبدیل کرد و با چرخش های مخصوص موقعیت آن ها را به بهترین شکل، تغییر داد. این صندلی ها فاصله مناسبی از هم دارند. هر صندلی مجهز به ال سی دی است. سرگرمی های مناسب پرواز و کترینگ مناسب نیز از جمله مزیت های بیزینس کلاس هستند.

اکونومی کلاس

صندلی ها در این کلاس پروازی هواپیمایی معراج، چیدمان متفاوتی دارند و فاصله آن ها از یکدیگر از حد استاندارد بیش تر است. همچنین این کلاس پروازی شامل کترینگ و خدمات مهمانداران می باشد.

راهنمای خرید بلیط ایرلاین معراج

برای خرید بلیط از شرکت هواپیمایی معراج، وارد صفحه اصلی سایت خرید آنلاین بلیط بوتیمار شده و مبدأ، مقصد و تاریخ سفر خود را انتخاب کرده و بر روی دکمه جستجو کلیک کنید. سپس گزینه شرکت هواپیمایی را انتخاب و از منوی فیلترها، هواپیمایی معراج را انتخاب کنید.

در این مرحله، لیست کاملی از پرواز های شرکت هواپیمایی معراج را خواهید دید. با انتخاب بلیط مناسب و انجام عملیات پرداخت، بلیط شما به صورت اینترنتی از سایت رزرو آنلاین بلیط بوتیمار رزرو خواهد شد.

اطلاعات کلی ایرلاین معراج

نام ایرلاین: معراج

IATA کد: JI

سال تاسیس: 1389

مقر اصلی: تهران